Zaufali nam

Bardzo cenimy sobie opinie naszych klientów. Mają ogromny wpływ na poprawę naszych usług. Wnikliwie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów.

My jako firma EMILIA KRISTOF – FIRMA RODZINNA Sp. z o.o. możemy polecić firmę PIVEXIN Sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu przy ul. Ródzkiej 103 jako wiarygodnego partnera biznesowego świadczącego usługi na wysokim poziomie z indywidualnym podejściem do potrzeb klienta.

Roman Kristof
Prezes Zarządu

Niniejszym Listem Referencyjnym w imieniu firmy MAGNETIX sp. z o.o. potwierdzam wieloletnią współpracę przy realizacji dostaw taśm transportujących. Współpraca ta pozwala mi zarekomendować firmę PIVEXIN Sp. z o.o. jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego dostawcę, znającego i stosującego nowoczesne technologie podczas realizacji naszych zamówień. Wszystkie realizacje wykonywane sprawnie i terminowo. Firma PIVEXIN Sp. z o.o. dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi personelu jest wyróżniającym się dostawcą elementów produkowanych przez nas urządzeń. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę PIVEXIN Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera biznesowego.

Piotr Durczak
Dyrektor Zarządzający, Członek zarządu