Serwis

Pivexin poleca usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne wszystkich oferowanych przez siebie produktów. Dbamy o to, żeby nasi klienci mogli produkować cały czas lub przewozić produkty bez żadnych problemów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak stresująca bywa chwila, gdy taśma transportująca ulega awarii i należy natychmiast wymienić ją na nową. Wtedy szybko reagujesz, gdyż czas odgrywa decydującą rolę. Z minuty na minutę Twoja firma traci dochody.

Właśnie w tym momencie szukasz firmy elastycznej, która szybko zareaguje na Twoje potrzeby i bez zbędnych procedur spotykanych w znanych i dużych firmach korporacyjnych zaoferuje Ci taśmę transportującą w możliwie najkrótszym czasie, a co ważne będzie to produkt o najwyższej jakości.

Zastanawiasz się, czy jest firma na rynku polskim, która empatycznie podchodzi do każdego klienta, natychmiast reaguje i każdorazowo personalizuje produkt pod jego potrzeby? Czy jest firma, która w swoim portfolio posiada kilka tysięcy zadowolonych klientów, a wśród nich wiele dużych firm.

Pivexin jest taką firmą. 

Gwarantujemy szybką reakcję serwisową w razie nagłych, nawet niezależnych od Pivexinu awarii. Dowodem na naszą skuteczność jest znikomy procent awarii. W skali roku tylko 1% awarii występuje w użytkowaniu produktów Pivexin, zazwyczaj z przyczyn niezależnych od nas.

ESBELT – lider na ryku światowym w produkcji taśm transportujących

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie trzeba produkować cały czas oferując: opiekę ekspercką, indywidualne i niekonwencjonalne podejście do klienta, szybką reakcję serwisową oraz wysokiej jakości produkty na bazie taśm transportujących wytwarzanych przez czołowego producenta na świecie – firmę Esbelt z Hiszpanii.

Pivexin uzbraja taśmy Esbelt w niezbędne akcesoria, dzięki którym klient otrzymuje kompletny produkt spełniający jego oczekiwania, a w razie awarii może liczyć na szybką reakcję naszego działu serwisowego.

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie. Kompleksowo obsługujemy naszych Klientów. Wytwarzamy ponad 100 różnych produktów dla branż: spożywczej, automotiv, rolniczej i logistycznej oraz przemysłu papierniczego i drzewnego.

POLIURETAN, GUMA, SILIKON - REGENERACJA

PIVEXIN zajmuje się również regeneracją kół, wałków oraz wszelakich innych elementów. Posiadamy park maszynowy, który umożliwia nam wykonanie elementów z poliuretanu, silikonu i gumy. Poliuretan oraz guma mogą występować w różnych twardościach. Wykonujemy regenerację zgodnie z życzeniem oraz potrzebami klienta. Maksymalna długość rolek i wałów wynosi 2400 mm, a dla średnicy do 150mm wynosi do 2800 mm.

Warto stać się naszym klientem, ponieważ będziesz miał spokój na wiele lat.