Przemysł
Okienny

Oferta taśm transportujących i innych produktów dla przedsiębiorstw działających w branży okiennej.

Taśmy PU i PVC

Dostosowujemy rodzaj oferowanych taśm do indywidualnych potrzeb klienta. W przemyśle okiennym głównie stosowane są taśmy PVC, które idealne nadają się do transportu elementów okien. W wymagających aplikacjach stosujemy taśmy bardziej odporne na rozcięcia i ścieranie (PU).

Pasy z nakładkami PU Yellow, PUR, sylomery

Do transportu delikatnych komponentów okiennych, takich jak szyby, stosujemy pasy z różnego rodzaju miękkimi nakładkami, które niwelują wstrząsy oraz zapobiegają uszkodzeniu szyb.

Regeneracja kół poliuretanem

Oferujemy regenerację poliuretanem kół do wózków, do posuwu desek itp. Poliuretan może występować w różnych twardościach od 40⁰ do 80⁰ Shora.

Siatki filtracyjne do dozowania kleju

Wykonujemy różnego rodzaju tulejki z siatki stosowane w urządzeniach do dozowania kleju. Tulejki te filtrują z kleju wszelkie zanieczyszczenia i grudki.

Taśmy z zabierakami

Przenośniki wznoszące czasami wymagają użycia taśm z zabierakami. Posiadamy w ofercie zabieraki PVC, PU pochyłe, proste, wzmocnione o różnych wysokościach. Zapobiegają one poślizgowi transportowanego materiału lub produktów. W ten sposób można zachować wydajność transportu nawet do pochyłu 70⁰.