Piekarnictwo
Cukiernictwo

Oferta taśm transportujących i innych produktów dla przedsiębiorstw działających w branży piekarniczo-cukierniczej.

C10FF- rogalikarki, wałkownice

Taśma bawełniana z serii CLINA®, której wierzchnia i spodnia warstwa wykonana jest z bawełny. Taśma posiada atest spożywczy, ma niski współczynnik tarcia oraz jest odporna na oleje roślinne i tłuszcze zwierzęce. Idealnie sprawdza się w rogalikarkach oraz wałkownicach, gdzie ma kontakt z surowym ciastem, które nie przywiera do jej powierzchni.

A21HF, A10G2F, NP09DF- krajalnice chleba

Taśmy posiadające struktury potocznie nazywane „schodki”, „grip” lub „odciśnięta kratka”. Taśmy służą do posuwu pieczywa w krajalnicach chleba. Ich chropowata powierzchnia ma doskonałą przyczepność do transportowanego produktu.

Filcowe białe, tubule bezkońcowe - dzielarki, zaokrąglarki

Taśmy filcowe stosowane są głównie do ciasta surowego w takich maszynach, jak dzielarki oraz zaokrąglarki.

Tubule bezkońcowe dzięki braku miejsca na łączenie są odporne na rozerwanie i mogą przewijać się po bardzo małych rolkach. Są wykonane w 100% z wełny.

Płótna do aparatów załadowczych

Płótna wykonywane są na indywidualne życzenie klienta, ponieważ każdy aparat załadowczy może mieć inne wymiary. Głównie sprzedawane szerokości to 560 i 860 mm. Płótna posiadają obszyte boki co zapobiega ich rozrywaniu oraz strzępieniu. Zakuwamy na nich metalowe oczka w kilku rzędach, dzięki temu po rozciągnięciu materiału Klient może je dociągnąć i użytkować jeszcze przez długi czas.

Taśmy siatkowe- metalowe lub teflonowe

Taśmy siatkowe odporne na wysokie temperatury: teflonowe (do 260⁰ C, Kevlarowe do 220⁰ C) oraz metalowe (stal nierdzewna) stosowane w piecach lub w maszynach do pieczenia pączków. Taśmy mogą mieć różne rozmiary oczek w zależności od potrzeb i preferencji klienta.

Tace do dzielarek

Wykonujemy tace do dzielarek z tworzywa, które z powodzeniem mogą zastępować oryginalne elementy w maszynach takich producentów, jak m.in. Fortuna® czy Metructor®.