O nas

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie trzeba produkować cały czas oferując: opiekę ekspercką, indywidualne i niekonwencjonalne podejście do klienta, szybką reakcję serwisową oraz wysokiej jakości produkty na bazie taśm transportujących produkowanych przez czołowego producenta na świecie.

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości taśm transportujących dla firm, które oczekują szybkiej reakcji na ich potrzeby.

Posiadamy 2000 zadowolonych klientów z kilkunastu różnych branż przemysłowych. Potwierdzeniem naszych umiejętności, wiedzy i wysokiego poziomu jakościowego produktów są referencje hiszpańskiej firmy Esbelt zaliczanej do czołowych producentów taśm transportujących na świecie.

Mimo, że produkujemy na wysokim światowym poziomie, to nie jesteśmy korporacją. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta szybko reagując na jego potrzeby.

Obiecujemy Ci ciągłość procesów produkcyjnych dzięki wysokiej jakości wytwarzanych przez nas produktów oraz szybką reakcję serwisową w razie nagłych (nawet niezależnych od nas) awarii.

Zastanawiasz się, czy jest firma na rynku polskim, która empatycznie podchodzi do każdego klienta, natychmiast reaguje i każdorazowo personalizuje produkt pod jego potrzeby? Czy jest firma, która w swoim portfolio posiada kilka tysięcy zadowolonych klientów, a wśród nich wiele dużych firm. Pivexin jest taką firmą. 

Warto stać się naszym klientem, ponieważ będziesz miał spokój na wiele lat.